Pol-Welt - Narzędzia i elektronarzędzia

Walcarki, zwijarki do blach i profili Promau Davi

Jesteś tutaj  ›  Strona główna  ›  Oferta  ›  Walcarki, zwijarki do blach Davi

Jesteśmy generalnym dystrybutorem na Polskę maszyn firmy PROMAU DAVI - producenta praktycznie wszelkiego typu trój i czterowalcowych zwijarek zarówno do blach cienkich jak i płyt stalowych o grubości do 270 mm na zimno a także o znacznie większych grubościach zwijanych z podgrzewaniem.

Oferujemy również kompletne wysokowydajne systemy do produkcji wież do elektrowni wiatrowych, a także elementów stosowanych w budowie platform zarówno typu ON jak i OFFSHORE. Maszyny firmy DAVI od wielu lat pracują z powodzeniem praktycznie w wszystkich gałęziach przemysłu a szczególnie w w przemyśle lotniczym, samochodowym, budowie maszyn i urządzeń, przemyśle stoczniowym, energetyce a także w produkcji cystern.Davi światowy lider od 1966 r.

Oferta nasza obejmuje również trój i czteropierścieniowe zwijarki do płaskowników oraz różnego rodzaju profili a także specjalistyczne zaginarki do blach. Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo, serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny, szkolenia a także możliwość zapoznania się z naszymi maszynami zarówno u producenta jak i użytkownikow końcowych.


więcej filmów na naszym kanale YouTube

 

 

 

 Katalogi do pobrania:

Kontakt

ul. Rolna 60
40-555 Katowice
e-mail: pol-welt@pol-welt.com.pl
tel.: +48 32 209 54 55

więcejWyślij zapytanie

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy,
a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

więcej