Pol-Welt - Narzędzia i elektronarzędzia

Ukosowarki do blach Gerima

Gerima

Wspólnie z firmą Gerima tworzymy Polskie Centrum Dystrybucji Maszyn do ukosowania i zaokrąglania krawędzi blach. Oferujemy i zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo, pokazy i testy urządzeń zarówno u producenta jak i klientów końcowych.

Firma GERIMA od momentu kiedy została założona w 1991 przez dyplomowanego inżyniera Stephana Rietha nieustannie usprawnia swoje maszyny oraz proces produkcji. Od 1994 firma skupia się na projektowaniu i rozwijaniu ukosowarek używanych w produkcji: od małych S=small, przez średnie M=medium, aż po duże L= large.

Maszyny i urządzenia firmy GERIMA wykorzystywane są głównie do wykonywania dokładnych faz, jakie należy przygotować przed procesem spawania. Używane są również do tworzenia widocznych lub funkcjonalnych faz oraz zaokrąglania krawędzi na promienie przed malowaniem lub pokrywaniem powierzchni.

Wsparcie serwisowe: GERIMA nie tylko rozwija i sprzedaje maszyny i narzędzia do ukosowania, ale dostarcza je na rynek wraz z niezbędnym wsparciem. GERIMA podkreśla swoją unikalną filozofię biznesu poprzez organizowanie praktycznych szkoleń dla wyspecjalizowanych partnerów firmy GERIMA oraz dla Klientów, zapewniając w ten sposób, że wszyscy Klienci firmy GERIMA na całym świecie otrzymują profesjonalne doradztwo oraz obsługę posprzedażową.


Ukosowarki ręczne


Ukosowarki stacjonarne


 Filmy 

   

więcej filmów na naszym kanale YouTube


 Katalogi do pobrania:


Płytki skrawające Gerima

Oferujemy Państwu szeroki wybór dostępnych z magazynu płytek skrawających Gerima do ukosowarek ręcznych oraz stacjonarnych.

W stałym obrocie dysponujemy płytkami typu:

TB02 nr 0101.404.09-00005 do ukosowarek ręcznych

T-250A nr 0103.104.04-00002 do ukosowarek stacjonarnych

ACZ-310 nr 0103.004.04-00001 do ukosowarek stacjonarnych

oraz wiele, wiele innych.


Nitto

Jesteśmy od wielu lat importerem narzędzi firmy Nitto, producenta wysokiej jakości wytłaczarek, wiertarek ze stopą magnetyczną oraz ręcznych narzędzi do ukosowania i zaokrąglania krawędzi blach.

Kontakt

ul. Rolna 60
40-555 Katowice
e-mail: pol-welt@pol-welt.com.pl
tel.: +48 32 209 54 55

więcejWyślij zapytanie

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy,
a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

więcej