Pol-Welt - Narzędzia i elektronarzędzia

Szlifierki podwyższonej częstotliwości Bosch

Jesteś tutaj  ›  Strona główna  ›  Oferta  ›  Narzędzia Bosch

 

Kliknij aby powiększyć!

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym oferującym nowoczesne technologie. Poszczególne działy przedsiębiorstwa: Technika Motoryzacyjna, Technika Przemysłowa oraz Dobra Użytkowe i Techniczne Wyposażenie Budynków, w których zatrudnionych jest ok. 285 tys. pracowników, odnotowały w 2010 roku obrót w wysokości ponad 47,3 mld euro. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 350 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. Światowa organizacja, na którą składają się ośrodki badawczo-rozwojowe, fabryki oraz sieć dystrybutorów jest filarem rozwoju przedsiębiorstwa. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3,8 mld euro na badania i rozwój oraz zgłasza ponad 3800 patentów. Produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia ludzi, oferując im innowacyjne i praktyczne rozwiązania

 Praktycznie od początku istnienia naszej firmy tj. od 1991 roku jesteśmy istotnym partnerem firmy Bosch z zakresu narzędzi przemysłowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najnowsze rozwiązania z zakresu przemysłowych urządzeń akumulatorowych, pneumatycznych narzędzi warsztatowych oraz przemysłowych jak i narzędzi podwyższonej czestotliwości przeznaczonej dla trudnej i wymagającej pracy.  Przez ten czas uzyskalismy doświadczenie, które pozwoliło nam na zdobycie statutu autoryzowanego serwisu gwarancyjnego narzędzi Bosch przemysłowych jak i umożliwiło fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu, instalacji i szkoleń operatorów.

Szlifierki podwyższonej częstotliwości

 

Wszędzie tam gdzie obróbka szlifierska należy do najtrudniejszych zadań należy stosować napędy podwyższonej częstotliwości Bosch. Urządzenia te wyposażone w bezszczotkowy silnik indukcyjny pozwalają na szybsze oczyszczanie materiałów i czynią szlifierki maszynami znacznie bardziej żywotnymi niż modele konwencjonalne. Ponadto urządzenia te pracują z stała prędkością obrotową nawet przy mocnym dociśnięciu do materiału co powoduje znacznie mniejsze zużycie tarcz ściernych w stosunku do tradycyjnych szlifierek.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z załączoną tabelą kosztów HF, która przejrzyście pokazuje jakie korzyści możemy uzyskać wybierając tą technologię.

Katalogi do pobrania:

 

Kontakt

ul. Rolna 60
40-555 Katowice
e-mail: pol-welt@pol-welt.com.pl
tel.: +48 32 209 54 55

więcejWyślij zapytanie

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy,
a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

więcej