Pol-Welt - Narzędzia i elektronarzędzia

Prasy krawędziowe

Jesteś tutaj  ›  Strona główna  ›  Oferta  ›  Prasy krawędziowe

Jesteśmy od 1996 roku generalnym przedstawicielem firmy Colgar w Polsce, czołowego producenta wysokowydajnych pras hydraulicznych jak i najwyższej klasy wytaczarek oraz specjalistycznych nożyc gilotynowych.

Zapewniamy Państwu kompleksowy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny, fachowe doradztwo jak i możliwość zapoznania się z oferowanymi przez naszą firmę urzadzeniami zarówno u producenta jak i użytkownika końcowego.

Colgar

Synchroniczne prasy krawędziowe

Kliknij aby powiększyć!Synchronizowany system hydrauliczny z dwiema nastawnymi pompami przepływu, bezpośrednio sterowany cylinder pompy, poprzez odczyt obciążenia, kontrola przepływu, wysoka efektywność, oszczędność energii, redukcja ciepła, zużycia, hałasu.

Konstrukcja wyprodukowana zgodnie z metodą TAC opartą na systemie klinów, z regulowanym uchyleniem, ustawianym wzdłużnie pod stołem, co umożliwia automatyczną kompensację ugięcia. Dwie sterowane CNC osie hydrauliczne dla kontroli położenia, ruchu, równoległości, ciśnienia roboczego i prędkości.

Precyzyjne skale optyczne z systemem odczytu odnoszącym się do belki dolnej dla automatycznej kompensacji ugięcia belki poprzecznej.

Dane techniczne:

Katalogi do pobrania:

 

 

Kontakt

ul. Rolna 60
40-555 Katowice
e-mail: pol-welt@pol-welt.com.pl
tel.: +48 32 209 54 55

więcejWyślij zapytanie

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy,
a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

więcej