Pol-Welt - Narzędzia i elektronarzędzia

Pneumatyka Bosch

Jesteś tutaj  ›  Strona główna  ›  Oferta  ›  Pneumatyka Bosch

 

Kliknij aby powiększyć!

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym oferującym nowoczesne technologie. Poszczególne działy przedsiębiorstwa: Technika Motoryzacyjna, Technika Przemysłowa oraz Dobra Użytkowe i Techniczne Wyposażenie Budynków, w których zatrudnionych jest ok. 285 tys. pracowników, odnotowały w 2010 roku obrót w wysokości ponad 47,3 mld euro. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 350 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. Światowa organizacja, na którą składają się ośrodki badawczo-rozwojowe, fabryki oraz sieć dystrybutorów jest filarem rozwoju przedsiębiorstwa. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3,8 mld euro na badania i rozwój oraz zgłasza ponad 3800 patentów. Produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia ludzi, oferując im innowacyjne i praktyczne rozwiązania

 Praktycznie od początku istnienia naszej firmy tj. od 1991 roku jesteśmy istotnym partnerem firmy Bosch z zakresu narzędzi przemysłowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najnowsze rozwiązania z zakresu przemysłowych urządzeń akumulatorowych, pneumatycznych narzędzi warsztatowych oraz przemysłowych jak i narzędzi podwyższonej czestotliwości przeznaczonej dla trudnej i wymagającej pracy.  Przez ten czas uzyskalismy doświadczenie, które pozwoliło nam na zdobycie statutu autoryzowanego serwisu gwarancyjnego narzędzi Bosch przemysłowych jak i umożliwiło fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu, instalacji i szkoleń operatorów.

Narzędzia przemysłowe pneumatyczne

 

Podobnie jak urządzenia akumulatorowe tak i pneumatyka zawsze będzie miała określony zakres zasotosowań, w którym narzędzia te sprawdzają się wyśmienicie. Wysoki moment obrotowy oraz dostępność narzędzia do pracy w każdym momencie to cechy, za które użytkownicy cenią sobie tą właśnie technologię. 

Decydując się na pneumatykę warto wybrać urządzenia sprawdzonego dostawcy jakim jest Bosch. Długa zywotność tych urządzeń to efekt solidnej konstrukcji oraz wielu innowacyjnych rozwiązań takich jak np: technologia CLEAN, która obniża o 30% zużycie powietrza oraz zmniejsza głośność. 

Katalogi do pobrania:

 

Kontakt

ul. Rolna 60
40-555 Katowice
e-mail: pol-welt@pol-welt.com.pl
tel.: +48 32 209 54 55

więcejWyślij zapytanie

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy,
a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

więcej