Pol-Welt - Narzędzia i elektronarzędzia

Łączenie i kształtowanie blach

Jesteś tutaj  ›  Strona główna  ›  Oferta  ›  Łączenie i kształtowanie blach

Jesteśmy od 1995 roku generalnym dystrybutorem na Polskę maszyn i urządzeń firmy ECKOLD GmbH Niemcy oraz Eckold AG Szwajcaria - producenta najwyższej klasy ręcznych oraz stacjonarnych maszyn do obróbki plastycznej blach stosowanych z sukcesem od kilkudziesięciu lat w przemyśle lotniczym, produkcji środków transportu, przemyśle samochodowym, budowie jachtów, w odbudowie i renowacji samochodów oraz wszędzie tam niezbędne jest wykonanie konkretnych detali wedlug indywidualnych potrzeb klienta. 

Kolejnych bardzo szerokim obszarem zastosowań urządzeń firmy Eckold jest technologia łączenia blach przez przetłoczenie, która od 1985 roku w coraz większym stopniu jest stosowana min. w przemyśle samochodowym, w produkcji wentylacji i klimatyzacji, w produkcji i budowie różnego rodzaju elementów wykonywanych z stali i metali kolorowych. 

 

1. Łączenie blach


Łączenie przez przetłaczanie clinching firmy Eckold jest innowacyjną i cenioną metodą połączeń blachy oraz profili. Wyłącznie na bazie miejscowego formowania na zimno, bez konieczności używania dodatkowych elementów, tworzone są silne połączenia. Główną cechą tej techniki połączeń objętej normami DIN 8593, jest możliwość tworzenia połączeń kształtowych z materiału łączonej blachy. Ponadto można wykorzystywać blachy o tej samej lub różnej grubości, oraz z tego samego lub różnego materiału. Zdając sobie sprawę z wielości wymagań dotyczących połączeń, Eckold bierze pod uwagę indywidualne potrzeby każdego klienta. Eckold oferuje niezrównaną ilość wariantów połączeń, aby umożliwić dobór odmiany clinchingu do każdego połączenia.

Katalogi do pobrania:

2. Kształtowanie blach


Krok za krokiem do sukcesu. Maszyny do obrobki plastycznej firmy ECKOLD pokazują od wielu dziesięcioleci, w jaki sposob z inteligentnymi rozwiazaniami dochodzi się do sukcesu.

 

Katalogi do pobrania:

 

Galeria zdjęć naszych użytkowników

Filmy

 

 

Kontakt

ul. Rolna 60
40-555 Katowice
e-mail: pol-welt@pol-welt.com.pl
tel.: +48 32 209 54 55

więcejWyślij zapytanie

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy,
a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

więcej