Pol-Welt - Narzędzia i elektronarzędzia

O firmie

Jesteś tutaj  ›  Strona główna  ›  O firmie

Firma POL-WELT zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w profesjonalne maszyny, urządzenia oraz narzędzia wraz z całym osprzętem. Działamy na rynku od 1991 roku i posiadamy bardzo obszerną ofertę.

Zapewniamy również pełną ofertę serwisową w zakresie napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych oferowanych produktów.

Pragniemy Państwa poinformować, iż wdrożyliśmy System Zapewnienia Jakości ISO 9001:2009, co mamy nadzieję jeszcze bardziej podniesie jakość oferowanej obsługi naszych Klientów.

Posiadane certyfikaty gwarantują Państwu dostarczenie usługi sprzedaży na poziomie profesjonalnym i zgodnym z oczekiwaniami. Sprzedawane produkty posiadają konieczne certyfikaty, na każdym etapie sprzedaży są identyfikowalne i objęte pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Większość Producentów, których wyroby proponujemy posiada również wdrożone systemy zapewnienia jakości.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż przez pojęcie kompleksowego zaopatrzenia rozumiemy nie tylko jako konieczność terminowego dostarczania towaru, ale również przejmujemy związane z dostawą obowiązki:

Firma nasza spełniając te wszystkie wymagania zaopatruje naszych Klientów kompleksowo tj. w narzędzia, maszyny wraz z osprzętem oraz części zamienne.

Chętnie służymy naszym Klientom pomocą w realizacji nietypowych zamówień, a także jeżeli istnieje taka potrzeba organizujemy pokazy i szkolenia, przedstawiając również narzędzia do prób i testów.

 

Polityka prywatności

Dziękujemy serdecznie za odwiedzenie naszej strony i zainteresowanie naszą ofertą.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż: administratorem Państwa danych osobowych jest POL-WELT Maszyny – Narzędzia – Zaopatrzenie Przemysłu Jolanta Ganczarek z siedzibą w Katowicach 40-555, ul. Rolna 60.

Kontakt: ADO@pol-welt.com.pl

Szanując Państwa prywatność przy przetwarzaniu danych osobowych dokładamy wszelkich starań , aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich danych handlowych w celu przygotowania dla Państwa oferty oraz realizacji zamówienia. - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dane osobowe zbierane podczas przeglądania przez Państwa naszych ofert online przetwarzamy poufnie i zawsze zgodnie z przepisami ustawowymi.

Państwa dane osobowe są przechowywane wyłącznie wtedy, gdy zostały podane dobrowolnie w określonym celu, np. przy zapytaniu przy rejestracji , w badaniach czy przy ocenie wykonania kontraktu . 0dbiorcami Państwa danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji zamówienia i opracowaniu oferty.Państwa dane osobowe są przekazywane przez nas innym podmiotom odpowiedzialnym zasadniczo tylko wtedy, gdy jest to wymagane do wykonania lub istnieje na to Państwa zgoda.

Państwa dane przy realizacji zamówienia będą przechowywane przez 6 lat. Państwa dane zachowujemy zasadniczo tak długo, jak jest to wymagane do świadczenia naszej oferty online i związanych z nią usług bądź jak mamy uzasadniony interes w dalszym zachowaniu danych (np. również po wykonaniu umowy możemy wciąż mieć uzasadniony interes w marketingu pocztowym) Państwa dane osobowe przetwarzane mogą być w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Posiadacie Państwo prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Podanie danych osobowych takich jak imię, nazwisko, adres mailowy i numer telefonu jest warunkiem przesłania oferty i realizacji zamówienia , jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora może skutkować niemożliwością przygotowania oferty.

Mają Państwo prawo złożenia zażalenia do organu ochrony danych. Mogą Państwo zwrócić się w tym celu do organu ochrony danych właściwego dla Państwa miejsca zamieszkania.

Nasi pracownicy isą zobowiązane do zachowania dyskrecji i do przestrzegania przepisów znajdujących zastosowanie ustaw o ochronie danych.

Polityka prywatności

Certyfikat Jakości ISO 9001

Wiarygodna Firma

Pozostałe certyfikaty i referencje

Pozostałe certyfikaty i referencje
 

 

Kontakt

ul. Rolna 60
40-555 Katowice
e-mail: pol-welt@pol-welt.com.pl
tel.: +48 32 209 54 55

więcejWyślij zapytanie

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy,
a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

więcej