Pol-Welt - Narzędzia i elektronarzędzia

O firmie

Jesteś tutaj  ›  Strona główna  ›  O firmie

Firma POL-WELT zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w profesjonalne maszyny, urządzenia oraz narzędzia wraz z całym osprzętem. Działamy na rynku od 1991 roku i posiadamy bardzo obszerną ofertę.

Zapewniamy również pełną ofertę serwisową w zakresie napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych oferowanych produktów.

Pragniemy Państwa poinformować, iż wdrożyliśmy System Zapewnienia Jakości ISO 9001:2009, co mamy nadzieję jeszcze bardziej podniesie jakość oferowanej obsługi naszych Klientów.

Posiadane certyfikaty gwarantują Państwu dostarczenie usługi sprzedaży na poziomie profesjonalnym i zgodnym z oczekiwaniami. Sprzedawane produkty posiadają konieczne certyfikaty, na każdym etapie sprzedaży są identyfikowalne i objęte pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Większość Producentów, których wyroby proponujemy posiada również wdrożone systemy zapewnienia jakości.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż przez pojęcie kompleksowego zaopatrzenia rozumiemy nie tylko jako konieczność terminowego dostarczania towaru, ale również przejmujemy związane z dostawą obowiązki:

Firma nasza spełniając te wszystkie wymagania zaopatruje naszych Klientów kompleksowo tj. w narzędzia, maszyny wraz z osprzętem oraz części zamienne.

Chętnie służymy naszym Klientom pomocą w realizacji nietypowych zamówień, a także jeżeli istnieje taka potrzeba organizujemy pokazy i szkolenia, przedstawiając również narzędzia do prób i testów.

 

 

Certyfikat Jakości ISO 9001

Wiarygodna Firma

Pozostałe certyfikaty i referencje

Pozostałe certyfikaty i referencje
 

Kontakt

ul. Rolna 60
40-555 Katowice
e-mail: pol-welt@pol-welt.com.pl
tel.: +48 32 209 54 55

więcejWyślij zapytanie

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy,
a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

więcej