Pol-Welt - Narzędzia i elektronarzędzia

Aktualności

Jesteś tutaj  ›  Strona główna  ›  Aktualności

PROSTOWARKI ARKU - PRECYZJA I NIEZAWODNA JAKOŚĆ

7 maja 2018
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na najwyższej jakości prostowarki do blach niemieckiego Producenta, firmy Arku. Gwarantują najwyższą precyzję i jakość Państwa produktów.

› czytaj więcej

KALIBRACJA WKRĘTAREK I KLUCZY PRZY UŻYCIU WÓZKA SCHATZ CERTEST

25 kwietnia 2018
Miło nam poinformować, że w naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia do kalibracji wkrętarek i kluczy firmy SCHATZ. Mobilne oraz stacjonarne systemy SCHATZ CERTEST I CALITEST zapewniąją zgodność z wszystkimi obowiązującymi normami. Oferujemy również usługi badania momentu i kąta oraz kalibracji narzędzi. Serdecznie zapraszamy!

› czytaj więcej

KLUCZE KONTROLNE MOMENT, KĄT DOKRĘCANIA

25 kwietnia 2018
Miło nam poinformować, że w naszej ofercie znajdą Państwo klucze z pomiarem momentu i kąta dokręcania do analizy połączeń już skręconych. Oferujemy szeroki wybór tych urządzeń, doradztwo i prezentację. Serdecznie zapraszamy!

› czytaj więcej

PRECYZYJNE ZWIJARKI DO BLACH I PROFILI PROMAU DAVI

25 kwietnia 2018
Już teraz zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wysokowydajnych zwijarek do blach oraz profili. Ponadto, oferujemy też bogato wyposażone najnowocześniejsze systemy do produkcji wież wiatrowych oraz platform typu ON, jak i OFFSHORE!

› czytaj więcej

WYSOKIEJ JAKOŚCI GRATOWARKI ARKU

16 kwietnia 2018
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na gratowarki niemieckiego Producenta, firmy Arku. Urządzenia te gwarantują swoim użytkownikom niezwykle dużą niezawodność oraz wysoką jakość pracy!

› czytaj więcej

NIEMIECKA JAKOŚĆ UKOSOWAREK GERIMA

16 kwietnia 2018
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na ukosowarki do blach niemieckiego Producenta, firmy Gerima. Urządzenia te gwarantują swoim użytkownikom najwyższej jakości efekt końcowy obrabianych elementów.

› czytaj więcej

strony wynikowe: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kontakt

ul. Rolna 60
40-555 Katowice
e-mail: pol-welt@pol-welt.com.pl
tel.: +48 32 209 54 55

więcejWyślij zapytanie

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy,
a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

więcej